Запрошуємо на навчання! З 1 квітня по 31 травня 2025 року триває прийом заяв до 1-го класу на 2025/2026 навчальний рік. Деталі на окремій сторінці:
Вивчати космос так цікаво! Тож напередодні Міжнародного дня польоту людини в космос учні та учениці 3-а класу здійснили «Космічний вояж»: дослідили фази Місяця, познайомились з космічними апаратами та «відвідали» далекі і близькі планети Сонячної системи.
[11.04.2025]
Сьогодні школа стала яскравішою, теплішою та добрішою – усе завдяки Дню рожевого, який ми провели в межах Міжнародного дня боротьби з булінгом.
Рожевий – не просто колір. Це символ підтримки, емпатії, сили сказати «стоп» жорстокості. Це про те, що кожна дитина заслуговує на безпечне середовище, де її приймають такою, якою вона є.
Ми вдягаємо рожеве, щоб показати: ми разом. Ми за повагу, дружбу, добрі слова й теплі серця. Нехай цей день залишить у кожному з нас частинку світла, яку ми понесемо далі.
[09.04.2025]
Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників. Переглянути
Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 2 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників. Переглянути
Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 3 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників. Переглянути
Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 8 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників. Переглянути
[24.04.2025]
Вчителі англійської мови Тетяна Станіславівна Цвєтінська та Леся Анатоліївна Черкес разом зі здобувачами освіти 5-х – 6-х класів провели яскравий та веселий захід до International Carrot Day (Міжнародного дня моркви).
Під час заходу діти дізналися цікаві факти про моркву, її користь для здоров’я, а також її значення у різних країнах світу. Учні активно брали участь у вікторинах, творчих конкурсах та інтерактивних іграх, присвячених цьому незвичайному святу. Атмосфера була невимушеною та сповненою позитивних емоцій. Діти із захопленням виконували завдання англійською мовою, розвиваючи свої мовні навички у цікавій ігровій формі.
Завершення заходу було особливо смачним – учасники насолодилися корисними морквяними смаколиками. International Carrot Day залишив яскраві враження та ще більше зацікавив дітей вивченням англійської мови!
[04.04.2025]
Сьогодні здобувачі освіти 3-х – 4-х класів взяли участь у важливому заході з мінної безпеки, який провели інспектори Управління патрульної поліції міста Києва Павло Ковалів та Марина Комарніцька.
Діти дізналися, як виглядають вибухонебезпечні предмети, чому не можна до них наближатися та що робити в разі їх виявлення. Інтерактивний формат заняття допоміг школярам краще засвоїти важливі правила, які можуть врятувати життя.
Дякуємо за змістовну та надзвичайно корисну зустріч! Разом робимо світ безпечнішим!
[04.04.2025]
Сьогодні для здобувачів освіти 8-х – 10-х класів була проведена лекція, яка ознайомила учнів з основами чоловічої фізіології. Лекторкою виступила лікарка-гінекологиня, експертка ГО «Дівчата» – Діана Юріївна Пилипчук.
У межах заходу учні дізналися важливі аспекти анатомії та фізіології чоловічого організму, а також отримали корисну інформацію про здоров’я, профілактику захворювань та підтримку фізичної і психологічної рівноваги.
Метою лекції було не лише надання базових знань про фізіологічні процеси, а й розвиток відповідального ставлення до власного здоров’я серед молоді. Діана Юріївна акцентувала увагу на важливості здорового способу життя та наукових підходів до проблем, пов’язаних з фізіологічними змінами в організмі.
Щиро дякуємо лікарці-гінекологині Діані Юріївні Пилипчук за проведену лекцію для наших здобувачів освіти! Такий захід допомагає не лише підвищити рівень обізнаності серед молоді, а й створює простір для відкритого обговорення важливих тем.
[03.04.2025]
Сьогодні здобувачі освіти 5-а та 7-а класів мали унікальну можливість зустрітися з письменником і науковцем Сергієм Батурою. Ця подія у рамках Міжнародного дня дитячої книги стала справжнім святом для всіх, хто любить книги та цікавиться світом науки!
Пан Сергій поділився своїм творчим шляхом, розповів про натхнення для написання книг, а також відкрив секрети наукових досліджень, які стають основою його творчості. Особливу увагу приділили обговоренню його роману «Печворк», у якому поєднуються наука, історія та захопливий сюжет. Учні дізналися більше про ідею твору, його головних героїв і приховані сенси, які змушують замислитися над важливими питаннями.
А найцікавішим моментом зустрічі стало створення колективного літературного печворку! Натхненні розповіддю автора, учні разом вигадали власну історію, де кожен міг додати свою ідею, сюжетний поворот або навіть нового персонажа. Ця творча вправа показала, що література – це не тільки читання, а й можливість творити власні світи.
Зустріч була наповнена емоціями, цікавими фактами та живим спілкуванням, що вкотре підтверджує: читання – це не лише про книги, а й про відкриття, розвиток і нові можливості!
Щиро дякуємо пану Сергію за чудову зустріч, сповнену натхнення та творчості. Ваша підтримка, щирість і любов до слова стали справжнім мотиватором для наших дітей. Ви не лише надихнули їх на створення власних творів, а й показали, що письменництво – це захоплива подорож у світ уяви та самовираження.
[02.04.2025]
Сьогодні у школі відбулося яскраве, веселе та неймовірно креативне свято – Парад смішних зачісок! Здобувачі освіти перетворили свої зачіски на справжні шедеври фантазії та гумору.
Веселкові коси, зачіски у вигляді тваринок, кексів, кактусів та навіть справжніх міні-скульптур – цього дня було все! Деякі учасники додали до своїх образів бантики, іграшки, кольорові пасма та навіть світлодіоди!
Найяскравішою частиною заходу стало дефіле смішних зачісок, де кожен зміг показати свою унікальну зачіску.
Цей день подарував нам море позитиву, дитячий сміх та незабутні емоції!
[01.04.2025]
Здобувачі освіти 1-х – 4-х класів під керівництвом своїх класних керівників відзначили Міжнародний день птахів – свято, що нагадує нам про важливість збереження пташиного світу. Для наших маленьких дослідників цей день став справжньою пригодою, сповненою цікавих фактів, відкриттів і творчості
Під час уроку-дослідження «Пташині рекорди» учні та учениці дізналися про найшвидших, найменших і найбільших птахів світу, а також про ті види, які можуть літати найвище чи долати найдовші відстані. Чи знали ви, що стриж може провести у повітрі без посадки цілих 10 місяців? А що найбільший у світі птах – африканський страус – має масу до 150 кг?
Веселі вікторини та загадки допомогли закріпити нові знання, а творчі завдання дозволили дітям створити власні малюнки та поробки у вигляді улюблених пташок.
Такі заходи не лише розширюють кругозір здобувачів освіти, а й виховують любов до природи та бажання берегти навколишній світ. Дякуємо всім, хто долучився!
[01.04.2025]
Прийом заяв та документів на зарахування до 1-го класу на 2025/2026 навчальний рік триває з 1 квітня до 31 травня 2025 року.
Детально про прийом документів у 2025 році можна дізнатись на окремій сторінці сайту: батькам першокласників.
Консультації щодо прийому до 1-го класу можна отримати в робочі дні з 14:00 до 18:00 за адресою електронної пошти: school58kyiv@gmail.com або за телефонами: + 38 044 234 92 01 та +38 073 878 58 58.
Записатись на особистий прийом для подачі документів про зарахування до 1-го класу можна за телефонами: + 38 044 234 92 01 та +38 073 878 58 58.
[01.04.2025]
Сьогодні здобувачі освіти 8-х – 10-х класів прослухали лекцію на тему: «Основні методи контрацепції», за сприяння ГО «Дівчата».
Лекторка: Діана Юріївна Пилипчук – лікарка акушерка-гінекологиня, яка розповіла про сучасні методи контрацепції, їхню ефективність та важливість збереження репродуктивного здоров’я.
Під час лекції учасники дізналися:
які методи контрацепції існують та як вони працюють;
як відповідально ставитися до власного здоров’я;
які міфи про контрацепцію поширені та чому вони не відповідають дійсності.
Лекція пройшла у форматі відкритого діалогу – здобувачі освіти змогли поставити запитання та отримати кваліфіковані відповіді. Дякуємо ГО «Дівчата» та Діані Юріївні за цінну інформацію!
[31.03.2025]
Екскурсійний день пізнання, ресурсу та емоцій гордості за нашу Батьківщину! Цікава мандрівка в аутлет-містечко «Мануфактура» та драйвово-інтелектуальна майстерка в арт-просторі «Дерево життя» (що є складовою виставки старожитностей «Дерево життя українського роду», музею української спадщини Віктора Ющенка) залишили найпозитивніші емоції радості та щастя, що ми – Українці!
Відвідини «Театру стародавньої їжі» переконали кожного з нас, що здорове харчування на українських традиціях – це просто, смачно й корисно. Ще, занурились в таємниці старовинних рецептів, кулінарних звичаїв та через власний дотик приготували свіжоспечені булочки з ячмінного борошна. Вдячні Араму Саргсяну та Наталії Калиновській («Театр стародавньої їжі», «Центр дієтології Наталії Калиновської») за теплий гостинний прийом та файні смаколики!
[27.03.2025]
Весняні канікули – чудова можливість не лише відпочити, а й покращити свої знання англійської мови!
Під керівництвом учительки англійської мови, керівниці гуртка Тетяни Станіславівни Цвєтінської відбулися заняття Speaking Club, де учні та учениці в ігровій формі вдосконалювали свої навички спілкування, розширювали словниковий запас і долали мовний бар’єр.
Жваві обговорення, цікаві теми, інтерактивні завдання та дружня атмосфера зробили ці зустрічі не лише корисними, а й захопливими!
[26.03.2025]
Підвищення кваліфікації – важливий аспект у роботі вчителя на канікулах, а особливо в напрямку впровадження інноваційних технологій.
Сьогодні команда вчителів-предметників завітала до приватного закладу освіти «МрійДій» на майстерку «Штучний інтелект, як помічник в роботі учителя: дієві інструменти для підготовки та проведення уроку».
Висловлюємо вдячність керівництву школи «МрійДій» та Юрію Захарчуку, керівникові освітніх проєктів та програм, за гостинність, цікаву, пізнавальну й надихаючу зустріч!
[24.03.2025]
21 березня ми відзначаємо Всесвітній день поезії. Поезія – це голос, який лине із самого серця Кожен вірш – це сповідь поета, якийсь незабутній епізод з його життя.
До цього дня та у рамках співпраці з Бібліотекою імені Анатолія Костецького для дітей ЦБС Шевченківського району м. Києва для здобувачів освіти 1-х – 2-х класів відбулася цікава зустріч із дитячою письменницею, членкинею Національної спілки письменників України Любов’ю Шостак.
Маленькі читачі із захопленням слухали вірші та історії від авторки, ставили запитання та знайомилися зі світом поезії. Захід подарував море позитивних емоцій, натхнення та ще більше любові до книги!
Для 7-х – 8-х класів вчителька української мови та літератури Валентина Вікторівна Сучилкіна провела інтелектуально-розважальну гру «Пісня тисячі голосів».
Здобувачі освіти 7-а та 9-а класів відвідали захід «Шевченкініана Андрія Міцая» в Бібліотеці імені Анатолія Костецького для дітей ЦБС Шевченківського району м. Києва. В рамках заходу учні мали честь стати свідками музично-поетичної моновистави, виконаної бандуристом Національної заслуженої капели бандуристів України імені Георгія Майбороди.
Андрій Міцай вразив усіх присутніх своєю майстерністю та творчістю. Його бандура, як інструмент, що говорить душею, створювала потужний емоційний зв’язок з глядачами, а сам виступ став справжнім актом підтримки нашого фронту. Цей захід наголосив на важливості збереження української культури та традицій, навіть у часи випробувань, через музику та поезію, які є невід’ємною частиною нашої душі.
Здобувачі освіти отримали безліч яскравих емоцій та чудових вражень, що залишаться з ними надовго!
[21.03.2025]
Зміцнювати здоров’я учнів, сприяти активному відпочинку школярів після розумової діяльності такою була основна мета сьогоднішнього спортивно-розважального заходу з армреслінгу «OLIMPIC» серед здобувачів освіти 5-х – 11-х класів, яке організувало учнівське об’єднання школи.
Цей захід був не лише веселим, а й корисним. Адже юні спортсмени у різних вікових категоріях змагалися з найсильнішими. Цей спортивний захід подарував здобувачам освіти незабутні емоції та гарний настрій, і звісно, перемоги та натхнення на нові звершення.
[21.03.2025]
Перед весняними канікулами школа наповнилася атмосферою домашнього затишку та гарного настрою, адже ми відзначили День піжам!
Здобувачі освіти та вчителі змінили звичний одяг на яскраві піжами, м’які халати та кумедні капці. У класах панувала дружня атмосфера, було багато веселих моментів, фотосесій і, звичайно, теплих обіймів!
Цей день нагадав нам, що школа – це не лише навчання, а й місце радості, творчості та згуртованості. Тепер, заряджені позитивом, вирушаємо на канікули, щоб добре відпочити та повернутися з новими силами!
[21.03.2025]
Щастя – це бути разом, підтримувати одне одного та цінувати рідну землю.
Сьогодні в школі відбувся особливий захід до Дня щастя, який став справжнім святом єдності, натхнення та любові до України. У межах музично-патріотичного проєкту «Від колиски до звитяги» для здобувачів освіти та педагогів виступила концертна бригада у складі фолк-гурту «Святовид» та солістів Заслуженого академічного зразково-показового оркестру Збройних сил України.
Теплі усмішки, чарівні голоси та глибокі слова пісень створили атмосферу, яка залишиться в серцях кожного надовго. Разом ми не лише святкуємо щастя, а й творимо його – у підтримці, піснях, традиціях та незламному українському дусі.
[20.03.2025]
В 11-а класі відбувся літературно-мистецький захід, присвячений Дню народження видатної української поетеси Ліни Василівни Костенко. Під символічною назвою «Залізна леді української поезії». Здобувачі освіти поринули у світ її глибоких, філософських і водночас пристрасних віршів.
Під час заходу одинадцятикласники декламували улюблені поезії Ліни Костенко, обговорювали її творчий шлях, визначальні риси її стилю та внесок у розвиток української літератури. Особливу увагу приділили темам свободи, людської гідності, патріотизму та кохання, які пронизують її твори.
Учні та учениці також представили творчі ілюстрації до віршів поетеси, музичні композиції на її тексти, а також переглянули фрагменти відео, присвячені життю Ліни Костенко. Завершальним акордом заходу став колективний перегляд та обговорення її найвідоміших цитат, що залишаються актуальними й сьогодні.
Цей захід не лише допоміг глибше пізнати творчість Ліни Василівни Костенко, а й надихнув здобувачів освіти на власні літературні спроби та зміцнив їхню любов до українського слова.
[19.03.2025]
Цього року в рамках Всесвітнього тижня грошей, організованого Національним банком України, класні керівники 2-х – 4-х класів влаштували серію захопливих і пізнавальних заходів для маленьких здобувачів освіти. Метою цього тижня було не лише познайомити дітей з основами фінансової грамотності, але й допомогти їм зрозуміти важливість правильного управління фінансами та відповідальності за свої витрати.
Протягом тижня відбулися:
інтерактивні заняття з основ економіки, де учні дізналися, як працює грошова система та як важливо берегти свої заощадження;
гра «Фінансовий лабіринт», яка допомогла дітям зрозуміти принципи планування бюджету та заощаджень;
майстер-клас по створенню власного «сімейного бюджету», де учні разом з батьками навчалися записувати свої доходи та витрати;
читання казок про гроші та дискусії, як важливо поводитись з грошима чесно і відповідально.
Такі заходи дозволяють дітям вже з раннього віку розуміти, як важливо бути обережними та усвідомленими у своїх фінансових рішеннях. Дякуємо Національному банку України за підтримку цієї ініціативи, яка має велике значення для майбутнього нашого покоління! Разом ми будуємо фінансово грамотне майбутнє для дітей!
[19.03.2025]
Сьогодні здобувачі освіти 9-а класу відвідали надзвичайно важливу та емоційно сильну виставку «Маріуполь нескорений», яка проходить у ліцеї № 49 Шевченківського району м. Києва.
Це не просто експозиція – це жива історія мужності, боротьби та незламності українського міста-героя. Світлини, артефакти, розповіді очевидців – усе це нагадує про трагедію, яку пережили маріупольці, але водночас і про їхню силу духу. Кожен експонат говорить про біль, але й про надію. Ми згадали про тих, хто захищав місто, про людей, які продовжують боротися за Україну, і про важливість пам’яті, яку маємо берегти.
Дякуємо організаторам за можливість ще раз переосмислити події, що змінили нашу країну, та віддати шану тим, хто тримає оборону нашої незалежності.
[18.03.2025]
Вчителька англійської мови Тетяна Станіславівна Цвєтінська перетворила урок у 5-а класі на справжню подорож в Ірландію!
Учні та учениці дізналися про історію та традиції Дня Святого Патрика, вивчили нові англійські слова та взяли участь у веселих тематичних іграх.
Особливо всім сподобався Treasure Hunt – справжнє полювання за «горщиком із золотом», де потрібно було виконати мовні завдання, щоб знайти приз. А ще всі згадали про символи свята: трилисник, веселку, лепреконів і, звичайно ж, зелений колір, без якого цей день неможливий!
Свято принесло море позитивних емоцій та допомогло ще більше зануритися в англомовний світ. Let’s keep learning and having fun!
[17.03.2025]
Сьогодні ми відзначаємо День українського добровольця. День відважних захисників і захисниць, які добровільно, за покликом серця, керуючись внутрішніми цінностями й принципами, взяли до рук зброю та стали на захист України. Для кого боротьба за нашу незалежність і суверенітет – це честь.
В цей день школа стала місцем надзвичайно важливої події – зустрічі зі справжніми героями, які своєю відданістю та мужністю захищають Україну. Нашими гостями були:
Артем Грот (позивний «Грот») – білорус, головний сержант, ветеран Сил спеціальних операцій, один із засновників TMS HUB;
Віталій Сапожніков – солдат, старший механік БМП роти, інженер квадрокоптерних систем FPV класу, амбасадор TMS rehabilitation;
Ростислав Швачич (позивний «Студент») – молодший сержант, учасник бойових дій під Мар’їнкою, оборонець Маріуполя, лицар Ордена Богдана Хмельницького III ступеня.
Гості поділилися своїми історіями боротьби, розповіли про сучасні методи ведення війни, важливість технологій, зокрема використання FPV-дронів. Здобувачі освіти уважно слухали, ставили запитання про бойові будні, підготовку військових і моральну стійкість, яка допомагає їм залишатися непохитними.
Дякуємо кожному й кожній за відданість і подвиг, мужність та витримку! Дякуємо кожному й кожній, хто вдень і вночі на полі бою показує, що таке справжній героїзм та сила!
Вічна шана та вічна пам’ять кожній і кожному, хто віддав свої життя заради вільного майбутнього! Ми завжди пам’ятатимемо наших Героїв і шануватимемо ім’я кожного й кожної!
[14.03.2025]
Сьогодні разом зі здобувачами освіти 6-х – 10-х класів вчителька математики Людмила Василівна Швець провела цікаве математичне дослідження, присвячене Міжнародному дню числа π (3,14159).
Учні вимірювали кола різних предметів – тарілок, кришок, стаканів – і знаходили їхній діаметр. Поділивши довжину кола на діаметр, ми отримували число, наближене до 3,14. Виявилося, що π дійсно можна знайти всюди – варто лише уважно придивитися до оточуючих нас речей!
Діти із захопленням проводили вимірювання та робили власні висновки. Такі практичні дослідження допомагають краще зрозуміти, що математика – це не лише формули, а й реальне життя!
[14.03.2025]
Сьогодні 11-а клас разом із класною керівницею Валентиною Володимирівною Ціцельською та вчителькою географії Галиною Сергіївною Орловою здійснив захопливу подорож у минуле та сучасність України, відвідавши музей «Становлення української нації».
Інтерактивні експозиції, реалістичні фігури видатних особистостей та мультимедійні технології допомогли учням глибше зрозуміти історичні події та відчути гордість за нашу країну. Екскурсія залишила яскраві враження та надихнула всіх на нові звершення!
Дякуємо організаторам за цікаву та пізнавальну подорож у світ української історії!
[13.03.2025]
Сьогодні шкільна спільнота урочисто вшанувала один із найважливіших символів нашої держави – Державний Гімн України. Здобувачі освіти та вчителі з гордістю виконали його, відчуваючи силу єдності, патріотизму та любові до Батьківщини.
Цей особливий момент нагадав нам про незламність українського народу, його прагнення до свободи та незалежності. Спільне виконання гімну стало не лише символом нашої шани до державних символів, а й джерелом натхнення для майбутніх звершень.
[10.03.2025]
До 211-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка у школі відбулися цікаві та змістовні заходи, спрямовані на вшанування великого Кобзаря та глибше ознайомлення здобувачів освіти з його творчістю. Вчительки української мови та літератури Кристина Петрівна Золотарьова та Валентина Вікторівна Сучилкіна провели:
для 5-х – 6-х класів інтелектуально-розважальну гру «Хто я?», яка сприяла кращому засвоєнню біографічних фактів через інтерактивні завдання;
для 7-а класу інтелектуально-пошукову гру «Шевченко – відомий та маловідомий», у якій учні відкривали для себе нові, менш відомі сторінки життя митця;
для учнів 9-а класу урок-семінар «Світова велич українського поета», де вони досліджували вплив Шевченка на світову літературу та культуру;
для учнів 10-х класів – «Шевченко-квіз», що дозволило їм у форматі гри перевірити свої знання про життя та творчість поета.
Такі заходи допомагають здобувачам освіти не лише краще зрозуміти Шевченкову спадщину, а й відчути її значення для сучасності.
[07.03.2025]
До дня народження Тараса Шевченка для здобувачів освіти 3-х та 4-х класів відбувся захопливий квест «У пошуках Кобзаря»!
Юні шукачі вирушили в подорож сторінками життя та творчості видатного українського письменника. Виконуючи цікаві завдання, розгадуючи загадки та долаючи випробування, вони відкривали для себе нові факти про Тараса Григоровича та його безсмертні твори.
А наприкінці всіх чекала солодка несподіванка – шматочок тортика від Тараса Шевченка! Бо ж знання – це не тільки сила, а ще й смачна винагорода.
Дякуємо учасникам за активність та креативність!
[07.03.2025]
Сьогодні відбулася захоплива подія – здобувачі освіти 4-а класу представили театралізовану виставу «Пригоди Піноккіо»!
Діти майстерно перевтілилися у персонажів казки, подарувавши глядачам море емоцій. Глядачі із захопленням спостерігали за пригодами дерев’яного хлопчика, співпереживали йому та раділи щасливому фіналу.
Дякуємо юним акторам за чудову гру, а вчительці Аллі Миколаївні Демчук та асистентці вчительки Євгенії Олегівні Рєзніковій – за підтримку та допомогу в підготовці вистави!
[05.03.2025]
У 3-а класі відбувся захід, присвячений видатним українкам, чиї досягнення вразили весь світ. Метою цього заходу було вшанувати роль жінки в історії та культурі України, а також продемонструвати, як українські жінки залишили незабутній слід на міжнародній арені.
Учні початкових класів підготували виступи, у яких розповіли про великих жінок України, чия праця, талант і відвага стали прикладом для багатьох поколінь.
Майстер-клас з виготовлення оберегів став чудовим завершенням заходу, де учні створювали символи жіночої сили і мудрості, які передавали традиції українського народу.
[25.02.2025]
До Дня народження Лесі Українки в школі відбулися захоплюючі та змістовні заходи, що допомогли здобувачам освіти краще пізнати творчість і життєвий шлях цієї видатної постаті.
5-а клас: пройшла захоплююча гра-вікторина «Леся Українка: світло крізь віки». Учні з азартом відповідали на запитання, дізнаючись нові факти про життя поетеси та її творчість, що допомогло глибше зрозуміти значення її спадщини.
10-а та 10-б класи: під час комеморативної гри-змагання «150 слів про Лесю Українку», учні продемонстрували свої знання та вміння швидко та вдумливо висловлюватися. Це стало чудовою можливістю для молоді вшанувати пам’ять поетеси та відчути важливість її творчого внеску в українську культуру.
Ці заходи стали не лише навчальними, але й надихаючими, адже нагадали нам, як важливо зберігати і передавати спадщину наших великих предків наступним поколінням.
[25.02.2025]
Сьогодні здобувачі освіти 9-х – 10-х класів мали можливість відвідати унікальну концертну програму, присвячену річниці повномасштабного вторгнення, яку презентувала Національна заслужена капела бандуристів України імені Георгія Майбороди.
Це стало важливим культурним заходом, який об’єднав слухачів і нагадав про силу українського духу та мужність нашого народу в умовах війни. Концерт був не лише музичним, але й емоційно насиченим, адже в його програмі прозвучали твори, що відображають біль, стійкість і надію українців. Виступи бандуристів, зокрема, виконання патріотичних пісень, створювали атмосферу глибокої шани та вдячності до тих, хто боронить країну, і символізували єдність нації.
Учні та учениці мали змогу відчути атмосферу єдності та підтримки, а також отримати важливі уроки національної пам’яті через музику. Цей захід став не лише значимим культурним переживанням, а й важливим моментом у вихованні молоді на основі українських традицій, історії та цінностей.
[24.02.2025]
Година пам’яті «Ми не забудемо цей день»
У річницю повномасштабної збройної агресії російських військ проти України Бібліотека імені Анатолія Костецького для дітей ЦБС Шевченківського району м. Києва провела годину пам’яті «Ми не забудемо цей день».
Унікальну можливість зустрітися зі справжніми героями нашого часу мали здобувачі освіти 8-а класу. Вони зустрілися з офіцерами Центру психологічної підтримки персоналу Збройних Сил України полковником Святославом Олеговичем Кулагіним і майором Олександром Володимировичем Шеметуном.
Говорили про історичні події, які передували повномасштабному вторгненню, про головні наративи річниці війни, про нелегке і водночас героїчне життя українських захисників, які кожного дня ризикують життям заради нашого спокою і свободи. Розповіді військових глибоко вразили всіх присутніх та викликали щиру вдячність у серцях учнів та учениць. Документальний фільм нагадав дітям найстрашніший день в історії незалежної України, архівні кадри якого розповіли, із якими проблемами довелось стикнутись, як вдалось зберегти стійкість. Події, про які йшла мова, довели, що український народ неможливо подолати.
Ця зустріч збудила в кожного з нас почуття щирого й глибокого патріотизму, дала змогу всім усвідомити реальне відчуття причетності до подій, що дарують надію на світле майбутнє нашої держави.
Пишаємося, що маємо таких захисників. Низький уклін і шана Вам, наші оборонці! Слава Україні!
[24.02.2025]
Сьогодні третя річниця повномасштабного вторгнення російських військ в Україну. Це роки болю, втрат та випробувань, але також роки неймовірної сили, мужності та незламності нашого народу. Українці не припиняють боротьбу за свою землю, свободу та майбутнє, і весь світ бачить, що наш дух не зламати.
Символом цієї єдності та духовної сили став духовний гімн України. Сьогодні, в Національний день молитви, здобувачі освіти та вчителі разом виконали духовний гімн «Боже великий, єдиний, нам Україну храни», написаний понад століття тому. Сьогодні ці слова звучать особливо сильно, нагадуючи про віру, незламність та боротьбу. Це наша молитва за Україну, наших героїв і мирне небо.
Разом ми йдемо до світлого майбутнього вільної та незалежної України! Слава Україні!
[24.02.2025]
З нагоди Міжнародного дня рідної мови, здобувачі освіти 9-а класу разом зі своєю класною керівницею Галиною Сергіївною Орловою відвідали Літературно-меморіальний будинок-музей Тараса Шевченка. Цей дерев’яний будинок, зведений у 1835 році в колишньому провулку «Козине болото», є філією Національного музею Тараса Шевченка. Саме тут великий Кобзар проживав з весни 1846 року до свого арешту 5 квітня 1847 року.
Під час екскурсії учні ознайомилися з особистими речами поета, його рукописами та художніми творами, що дозволило їм глибше зрозуміти багатогранність таланту Тараса Шевченка. Особливе враження справила атмосфера будинку, яка перенесла відвідувачів у часи, коли поет творив свої безсмертні шедеври.
Цей візит став важливою подією у вихованні любові до рідної мови та культури, нагадавши здобувачам освіти про значення спадщини Тараса Шевченка для українського народу.
[21.02.2025]
21 лютого у школі відзначили Міжнародний день рідної мови, організувавши низку заходів, спрямованих на популяризацію та поглиблення знань про українську мову.
Учителі початкових класів підготували для наймолодших учнів цікаві та пізнавальні активності, зокрема мовні ігри, конкурси на кращого знавця рідної мови та творчі майстер-класи. Такі заходи допомагають дітям усвідомити багатство та красу української мови, формують любов і повагу до неї.
Вчительки української мови та літератури Кристина Петрівна Золотарьова та Валентина Вікторівна Сучилкіна провели:
для здобувачів освіти 5-х – 7-х класів – командну гру-батл «Мовознавче шоу». Цей захід не лише розважив учнів, але й сприяв поглибленню їхніх знань та любові до рідної мови;
для здобувачів освіти 8-а класу захопливий захід – гру-квест «Я люблю українську мову». Учасники відповідали на запитання різного рівня складності, що стосувалися граматики, лексики та історії української мови. Гра сприяла розвитку логічного мислення та розширенню мовного кругозору учнів;
фото-квест «Моя мова – моє багатство». Учні долучилися до фото-челенджу, метою якого було відобразити красу та унікальність української мови через фотографії. Учасники створювали світлини, що ілюструють українські прислів’я, приказки або окремі слова, та ділилися ними в соціальних мережах.
Українська мова – це не просто предмет у школі, а справжня скарбниця культури, краси та виразності!
[21.02.2025]
Участь у змаганнях «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу стала для команди здобувачів освіти 5-х – 8-х класів та їх тренера, вчителя фізичної культури Івана Володимировича Ільченка справжнім викликом та незабутнім досвідом. Незважаючи на відсутність перемоги, учні показали, що справжня сила команди вимірюється не лише рахунком, а й відданістю, енергією та бажанням розвиватися!
Наші учасники вчилися взаємодії, підтримці один одного та здобували безцінний досвід, який допомагає долати труднощі на полі та в житті. Змагання надихнули їх розширювати межі своїх спортивних можливостей і впевнено крокувати до нових досягнень.
Цей досвід ще раз підтвердив: головне в спорті – це участь, прагнення до вдосконалення та незламний дух, який допомагає ставати кращими з кожним матчем. Нехай кожен крок на цьому шляху приносить впевненість і нові перемоги, як на полі, так і за його межами!
[20.02.2025]
До Дня Героїв Небесної Сотні, представники учнівського самоврядування з 9-а класу разом із педагогинею-організаторкою Лілією Олександрівною Кукшиною поклали квіти на Алеї Героїв Небесної Сотні, вшанувавши пам’ять тих, хто віддав своє життя захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
Це був момент тиші, скорботи та глибокої вдячності. Запалені свічки, щирі слова та хвилина мовчання – наш знак поваги та пам’яті про героїв, які виборювали наше майбутнє. Ми не маємо права забути. Їхня боротьба – наш обов’язок берегти незалежність і розбудовувати сильну Україну.
Герої не вмирають! Вічна слава Небесній Сотні!
[19.02.2025]
Сьогодні у школі панувала атмосфера радості та приємних сюрпризів! Учнівське самоврядування організувало пошту «Таємного Валентина», і ось, нарешті, настав момент, коли всі валентинки знайшли своїх адресатів.
Сьогодні усі охочі мали змогу залишати свої побажання та листівки в спеціальній скриньці. А сьогодні наші «купідони» з самоврядування відповідально рознесли їх по класах, даруючи усмішки та гарний настрій!
Дякуємо всім, хто взяв участь у цій чудовій традиції! Нехай щирі слова та приємні моменти надихають вас на добрі справи!
[14.02.2025]
Здобувачі освіти 10-х – 11-х класів долучилися до соціального проєкту з визначення цінностей «Values Happy Ukraine».
Цінності визначають як ми хочемо жити, якою людиною бути, яким змістом наповнити сторінки своєї книги життя. Здобувачі досліджували, що таке цінності, які з них є найважливішими в житті, і як вони допомагають бути кращими, які сенси закладаються в цінності.
У ході заходу учні визначали особистий ціннісний портрет та командні цінності: свобода, справедливість, сім’я. Важливо пам’ятати, що всі цінності проявляються через дії! Мріємо, плануємо, діємо, радіємо!
[14.02.2025]
Сьогодні старшокласники мали унікальну можливість поспілкуватися з успішними жінками-науковицями, які досягли значних висот у сфері економіки та фінансів. Нашими гостями стали:
Тетяна Іванівна Стецюк – професорка кафедри банківської справи та страхування,доцентка, кандидатка економічних наук Київського економічного університету імені Вадима Гетьмана, учасниця Національного проєкту з фінансової грамотності, амбасадорка Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, сертифікована бізнес-тренерка, ведуча освітніх програм;
Ольга Володимирівна Димніч – кандидатка економічних наук, доцентка кафедри банківської справи та страхування Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.
Під час зустрічі учні та учениці дізналися про роль жінок у науці, можливості кар’єрного зростання в економічній галузі та перспективи навчання у провідному економічному виші країни.
Відверта розмова, корисні поради та цікаві кейси надихнули майбутніх абітурієнтів замислитися про майбутній професійний шлях. Дякуємо нашим спікеркам за їхній досвід, мотивацію та натхнення!
[11.02.2025]
У рамках Міжнародного дня жінок і дівчат у науці в нашому закладі відбувся унікальний захід, який провела відмінниця освіти України, кандидатка педагогічних наук Людмила Мартиненко – викладачка Державного професійно-технічного навчального закладу «Київське вище професійне училище водного транспорту».
Здобувачі освіти мали можливість спробувати себе у різних напрямках:
в’язання морських вузлів – адже точність і логіка важливі не лише в науці, а й у морській справі;
складання та розбирання автоматів (під керівництвом викладача «Захисту України», керівника гуртка «Патріот» ДПТНЗ «Київське вище професійне училище водного транспорту» – Олега Чалиша) – майстерність, яка потребує уважності та швидкості реакції;
cервування столу – мистецтво створювати елегантну атмосферу;
декорування еклерів – поєднання науки, творчості та кулінарної майстерності.
Цей день став чудовою нагодою показати, що жінки можуть бути успішними в різних сферах – від технічних дисциплін до мистецтва і кулінарії. Здобувачі освіти не лише взяли участь у цікавих майстер-класах, а й дізналися про спеціальності та умови вступу до навчального закладу.
Дякуємо за цікаві майстер-класи та натхнення!
[11.02.2025]
Сьогодні, у рамках Дня безпечного Інтернету, до здобувачів освіти 5-а класу завітали представники Управління патрульної поліції міста Києва – Павло Ковалів та Марина Комарницька. Вони провели надзвичайно важливу та пізнавальну зустріч присвячену кібербезпеці, захисту персональних даних і правилам безпечної поведінки в онлайн-просторі.
Під час заходу учні та учениці дізналися:
як розпізнати кіберзагрози та уникати небезпек у мережі;
чому важливо захищати особисту інформацію;
як діяти у випадку онлайн-шахрайства чи булінгу.
Фахівці поділилися реальними прикладами кіберзлочинів та дали корисні поради, як не стати жертвою інтернет-злочинців. Жвава дискусія, цікаві кейси та відповіді на запитання зробили зустріч не лише корисною, а й захопливою!
Дякуємо за змістовну лекцію та корисні поради! Разом – за безпечний інтернет!
[11.02.2025]
Продовжується свято спорту в Шевченківському районі! До змагань на волейбольному майданчику долучилася команда юнаків нашого закладу під керівництвом свого наставника Івана Володимировича Ільченка.
Вітаємо команду «Нестримні рисі», які продемонстрували свою фізичну активність, наполегливість, цілеспрямованість та жагу до перемоги! Дякуємо кожному гравцю та їх вчителю вчителю фізичної культури за їхнє надзвичайне зусилля, витримку та командотворення.
[10.02.2025]
Сьогодні відбулася зустріч вчителів школи із представницею Школи Амбасадорів HappyUkraine Вікторією Андрієвською.
Попрацювали із її авторськими розробками – «Емоційний, Ціннісний, Спектральний портрети», методикою «Values» – як провести уроки «Визначення особистих та командних цінностей» в початковій та старшій школі. Спробували «Гру сенсів», використали «Абетку вічних цінностей».
Попереду рух від серця до серця учнів, батьків. Викликів дуже багато, але щоб перемагати, нам потрібно наполегливо допомагати один одному в відкритті нових знань та можливостей. Ментальність формується сторіччями. Цінності змінюються десятиріччями. Праці попереду багато. Мріємо! Плануємо! Діємо! Радіємо!
[06.02.2025]
У Всесвітній день читання вголос у Бібліотеці імені Анатолія Костецького для дітей ЦБС Шевченківського району м. Києва відбулася неймовірна зустріч із українською письменницею Дзвінкою Матіяш.
Здобувачі освіти 7-а класу, із класною керівницею Христиною Олександрівною Шилюк, мали унікальну можливість поринути у світ її теплих, проникливих історій, сповнених світла, добра і глибоких роздумів. Разом із авторкою юні читачі та читачки говорили про силу слова, уяву та натхнення, дізнавалися про створення книг і навіть мали змогу поставити свої запитання. Дзвінка Матіяш поділилася історіями про те, звідки бере ідеї для своїх творів і що для неї означає писати для дітей.
А найцікавішим моментом став творчий експеримент: разом із письменницею діти спробували створити власні маленькі оповідання, сповнені фантазії та щирих емоцій.
Ця зустріч залишила у серцях усіх присутніх натхнення, тепло та бажання ще більше читати й творити! Дякуємо Дзвінці Матіяш за чудову атмосферу, щирість і любов до слова!
[05.02.2025]
Свято спорту, свято заповзятих, наполегливих юних волейболісток відбулося у Шевченківському районі. Серед команд, які боролися за перемогу – команда дівчат школи «Нестримні рисі» під керівництвом свого наставника Івана Володимировича Ільченка.
Дівчачий запал, вибух емоцій та адреналіну, командний дух, дружня підтримка – усе було присутнє під час проведення ігор! Учасниці змагань показали чудову командну гру, майстерність, заповзятість та енергійність.
Такі ігри дають змогу здобувачам освіти проявити свої найкращі здібності у спорті, лідерські якості та навички взаємодії у команді.
[04.02.2025]
107 років тому, в ході Першої радянсько-української війни, відбулась битва під Крутами. Героїзм та самопожертва українських захисників дозволили призупинити просування ворога, зберегти Київ під контролем Центральної Ради та підписати Берестейський мир. Вже навесні 1918 року, за підтримки держав Четверного союзу, всю територію України було звільнено від російських окупантів.
Подвиг Героїв Крут став символом мужності, самопожертви та любові до Батьківщини! Сьогодні ми пригадали ці історичні події, переглянувши документальні фільми, провівши інформаційні хвилинки та уроки пам’яті.
[29.01.2025]
Сьогодні ми схиляємо голови в скорботі, вшановуючи пам’ять мільйонів невинних жертв Голокосту. У цей день біля пам’ятника жертвам цієї страшної трагедії на території Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр» здобувачі освіти 9-а класу поклали квіти та запалили свічку памʼяті, як символ нашої скорботи та зобов’язання не допустити подібного в майбутньому.
Голокост – це не лише трагедія єврейського народу, але й урок для всього людства. Ми маємо пам’ятати, до чого можуть призвести ненависть, байдужість та дискримінація.
Світла пам’ять усім, хто став жертвою цієї страшної трагедії. Нехай подібні сторінки історії ніколи не повторяться.
[27.01.2025]
Сьогодні у школі відбувся виховний захід, який підготували та провели вчителька української мови і літератури Валентина Сучилкіна та вчителька англійської мови Леся Черкес за участі здобувачів освіти 6-а класу.
Захід був присвячений традиціям святкування свят у Великій Британії та Україні. Мета заходу – познайомити здобувачів освіти із культурною спадщиною двох країн, розкрити спільні риси та унікальні особливості кожної.
Такі заходи виховують у дітей повагу до культур інших народів, допомагають краще зрозуміти багатство світових традицій та цінувати власну культурну спадщину та українську національну ідентичність!
[23.01.2025]
Сьогодні ми відзначаємо День Соборності України – день, коли наша країна об’єдналася і стала сильнішою. Це свято нагадує нам про важливість єдності, солідарності та спільної мети. У цей день вшановуємо нашу історію, наших героїв і нашу націю, яка прагне свободи та незалежності.
З нагоди цього свята класними керівниками проведені тематичні заходи для здобувачів освіти, а учні 10-х – 11-х класів долучились до Парламентського онлайн-уроку до Дня Соборності України організованого Освітнім центром Верховної Ради України! Це була унікальна можливість доєднатися до онлайн-екскурсії незвіданими сторінками історії боротьби України за свою соборність та її набуття та взяти участь у дуже особливій святковій вікторині.
[22.01.2025]
Здобувачі освіти 9-а класу завітали на зустріч з військовими до арт-простору бібліотеки імені Анатолія Костецького для дітей Шевченківського району м. Києва.
Хочемо поділитися історіями двох надзвичайних людей, які своїми діями й відданістю справі стали символами стійкості та боротьби за нашу країну.
Майор юстиції Руслан Чепурний – викладач кафедри військового права на факультеті міжнародних відносин та права Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка, мужній офіцер, який з перших днів війни став на захист України. Свої знання та досвід він передає новим поколінням військових правознавців, навчаючи їх тонкощам міжнародного гуманітарного права, щоб кожен підрозділ нашої армії діяв відповідно до принципів справедливості та гуманності.
Старший солдат Дмитро Белик – тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділення комунікацій 1129 зенітного ракетного Білоцерківського полку. Дмитро – це людина, яка кожного дня працює над забезпеченням безпеки в небі над нами. Його робота – це не лише технічні навички, а й беззаперечна відданість своїй справі та країні.
Ці два життєві шляхи демонструють, наскільки важливою є роль кожного: чи то на фронті, чи то на освітньому фронті, кожен з нас має свій внесок у нашу спільну перемогу. Вони є прикладом для всіх нас, надихаючи на боротьбу, впевненість і незламність.
1000 днів незламності від початку повномасштабного вторгнення – це тисячі історій, як у цих людей, що щодня наближають нашу перемогу. Разом ми сильніші!
[19.11.2024]
29 вересня Україна буде вшановувати пам’ять жертв масових убивств у Бабиному Яру, місці яке стало символом Голокосту в Україні.
Протягом тижня, класними керівниками проведено тематичні виховні години, під час яких учні та учениці ознайомилися з історичними подіями, що відбувалися у вересні 1941 року в Києві.
Вчителі історії підготували тематичну виставку та розповіли здобувачам освіти про Бабин Яр як місце масових розстрілів цивільних, скоєних нацистами під час окупації України (1941 – 1944) в роки Другої світової війни.
За матеріалами Інституту національної пам’яті проведено віртуальні екскурсії «Бабин Яр: на тлі історії». Учасники заходів вшанували пам’ять загиблих у Бабиному Яру хвилиною мовчання.
[27.09.2024]
Сьогодні школа долучилася до відзначення Європейського дня мов – важливого заходу, який об’єднує різні культури та мови, заохочує до вивчення мов як у школах, так протягом усього життя людини.
Учні та учениці під керівництвом вчителів іноземних мов взяли участь у цікавих інтерактивних заходах, серед яких: вікторини та квести на знання європейських мов, презентації про мовну різноманітність країн Європи та інші.
Цей день дав можливість здобувачам освіти розширити кругозір, дізнатися більше про культуру та мови різних країн, а також зрозуміти важливість вивчення іноземних мов у сучасному світі. Разом ми будуємо мости дружби через мову!
[26.09.2024]
Сьогодні, в рамках проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності», в школі відбулася інформаційно-просвітницька зустріч здобувачів освіти 5-х – 7-х класів із представниками Шевченківського районного управління ГУ ДСНС України в місті Києві. Учні та учениці дізнались інформацію про те, як убезпечити себе та свій дім від пожежі, як поводитися з вибухонебезпечними та підозрілими предметами, адже покинута або пошкоджена техніка може містити загрозу життю та здоров’ю. Здобувачі освіти навчилися розрізняти види мін та їх радіус ураження, пригадали правила безпечної поведінки в умовах воєнного стану.
[11.09.2024]
Сьогодні, урочистою зустріччю на шкільному подвір’ї, розпочався новий навчальний рік!
Тепер ми разом вирушаємо в захоплюючу подорож до країни знань, а школа для когось вперше, а для інших в черговий раз широко розчинила свої двері. Ми бажаємо міцного здоров’я, сили та наснаги нашим учням і їх родинам.
Ми віримо, що згуртованість, дисциплінованість та терпіння подарують нам успішний 2024/2025 навчальний рік!
[02.09.2024]
Новий навчальний рік розпочнеться в очному форматі 2 вересня 2024 року і триватеме до 30 травня 2025 року!
Детальна інформація в розділі структура навчального року.
[15.08.2024]
Зарахування до 1-го класу на 2024/2025 навчальний рік
Відповідно до наказу «Про зарахування до складу здобувачів освіти 1-А класу на 2024-2025 навчальний рік», до 1-го класу зараховано 22 дитини. Наявність вільних місць – 2.
Школа продовжує прийом документів на вільні місця. Деталі – на окремій сторінці сайту, а також за телефоном: (044) 234 92 01.
[03.06.2024]
Урочистими заходами на шкільному подвір’ї завершився іще один навчальний рік! Ми щиро вітаємо наших учнів із успішним завершенням навчального року, бажаємо веселих та яскравих літніх канікул, чудового і захоплюючого відпочинку, а також неодмінно чекаємо вже в новому навчальному році!!!
[31.05.2024]
З 2006 року в Україні було запроваджено особливе свято — День вишиванки.
Вишиванка — це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу. А тому знати про існування такої події як День вишиванки повинен кожен українець!
Крізь віки проніс український народ любов до вишиванки та зберіг особливі традиції її створення. Кожний регіон України може похвалитися своїми унікальними звичаями, які пов’язані з національним орнаментом на одязі.
Одягнена вишиванка є символом незламності українського духу, заявою на весь світ про те, що українці — вільний народ. День вишиванки — подія, яка покликана зберегти українські традиції, передати їх наступному поколінню!
[16.05.2024]
У п’ятницю, 26 квітня, на один день учні зі шкільної ради «Олімп» стали вчителями — в школі відбувся День самоврядування. Старшокласники провели уроки англійської мови, математики, історії, мистецтва, інформатики та фізичної культури для своїх молодших товаришів. Це був захоплюючий і цікавий досвід для всіх!
[26.04.2024]
26 квітня у школі було проведено єдиний урок пам’яті «Біль Чорнобиля з роками не згасає».
Цей дощ — як душ. Цей день такий ласкавий.
Сади цвітуть. В березах бродить сік.
Це солов’їна опера, Ла Скала!
Чорнобиль. Зона. Двадцять перший вік.
Тут по дворах стоїть бузкова повінь.
Тут ті бузки проламують тини.
Тут щука йде, немов підводний човен,
І прилітають гуси щовесни.
Але кленочки проросли крізь ганки.
Жив-був народ над Прип’яттю — і зник.
В Рудому лісі виросли поганки,
і ходить Смерть, єдиний тут грибник.
Ліна Костенко
[26.04.2024]
З 22 по 26 квітня в школі щодня відбувалися заходи до Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності. З метою підвищення рівня безпеки у школі, профілактики і попередження нещасних випадків усіх учасників освітнього процесу було проведено тематичні бесіди, виховні години, вікторини, інтелектуальні ігри, уроки-практикуми.
Важливо озброїти здобувачів освіти знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я, особливо в умовах постійної небезпеки в період війни. Життя — найбільша цінність! Бережіть життя!
[26.04.2024]
Школою здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 11-го класу закладів загальної середньої освіти.
[08.04.2024]
Прийом заяв та документів на зарахування до 1-го класу на 2024/2025 навчальний рік триває з 25 березня до 31 травня 2024 року.
Детально про прийом документів у 2024 році можна дізнатись на окремій сторінці сайту: батькам першокласників.
Консультації щодо прийому до 1-го класу можна отримати в робочі дні з 14:00 до 18:00 за адресою електронної пошти: school58kyiv@gmail.com або за телефоном: + 38 044 234 92 01.
Зустріч із вчителькою, Іриною Михайлівною Романовою, знайомство зі школою для майбутніх першокласників та індивідуальні консультації для батьків щочетверга о 14:00.
Записатись на особистий прийом для подачі документів про зарахування до 1-го класу можна за телефоном: +38 044 234 92 01.
[25.03.2024]
Сьогодні, в день 210-річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка, відбулося традиційне вручення Шевченківської премії — державної нагороди України, заснованої у 1961 році.
Цьогоріч, лавреаткою Національної премії України імені Тараса Шевченка в галузі «література» за книгу поезій «[dasein: оборона присутності]» стала учениця нашої школи (клас 2012 року випуску) Ярина Ярославівна Чорногуз.
Адміністрація та колектив школи щиро вітають Ярину Чорногуз із цією високою відзнакою та бажають подальших творчих успіхів!
[09.03.2024]
Школою здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 7-го класу закладів загальної середньої освіти.
[08.03.2024]
Прийом заяв та документів на зарахування до 1-го класу на 2024/2025 навчальний рік розпочнеться 25 березня 2024 року.
Детально про прийом документів у 2024 році можна дізнатись на окремій сторінці сайту: батькам першокласників.
Консультації щодо прийому до 1-го класу можна отримати в робочі дні з 14:00 до 18:00 за адресою електронної пошти: school58kyiv@gmail.com або за телефоном: + 38 044 234 92 01.
Зустріч із вчителькою, Іриною Михайлівною Романовою, знайомство зі школою для майбутніх першокласників та індивідуальні консультації для батьків щочетверга о 14:00.
Записатись на особистий прийом для подачі документів про зарахування до 1-го класу можна за телефоном: +38 044 234 92 01.
[26.02.2024]
До Міжнародного дня жінок і дівчат у науці провели вражаючу шкільну конференцію «Жінки в науці», кураторами якої виступили вчителі історії Валентина Володимирівна Ціцельська та Володимир Михайлович Мельниченко.
Завдяки цьому заходу, учні дізналися більше про появу цього міжнародного дня, відзначили та вшанували талановитих жінок-дослідниць, які внесли вагомий вклад у світову та українську науку.
А головною родзинкою заходу стало представлення учнями біографій та наукових досягнень членів своїх родин (матусь і бабусь), які присвятили життя науці, а також працівниць і випускниць школи, які стали науковицями.
Досягнення цих жінок надихають нас та відкривають нові перспективи для майбутніх поколінь. Дякуємо всім, хто долучився до цього захоплюючого заходу!
[09.02.2024]
Щорічно в цей день поціновувачі відзначають свято італійської страви — Міжнародний день піци. Класичну Маргариту створив італієць Рафаелле Еспозіто близько 200 років тому. Прототипи піци існували ще в давньому світі. Наприклад, в Давній Греції, а згодом і в Римі готували плаский хліб з оливками, травами й олією. А перські воїни випікали на власних щитах коржі зі спеціями, фініками й сиром.
[09.02.2024]
Школою здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 2-го класу закладів загальної середньої освіти.
[09.02.2024]
Провели зустріч з представницею світової некомерційної гуманітарної організації «International Medical Corps» («Міжнародний медичний корпус») Наталею Рябченко. Ми говорили про самосприйняття та самооцінку, а потім учні розфарбували собі шопери, які будуть мотивувати.
Розуміння — це перший крок до покращення! Що для цього знадобиться? Вільне чесне спілкування, повага, доброта, терпіння. Ви точно станете від цього кращими, але ви не станете ідеальними. Ми люди і ми робимо помилки. Ми маємо право на будь які емоції.
Віримо, що разом ми зможемо зробити цей світ кращим, надаючи кожній людині шанс жити повноцінним життям!
[09.02.2024]
До учнів 9-А класу завітала заступниця директора з навчально-виховної роботи, науковиця, кандидатка фізико-математичних наук, Віра Болух.
Її історія життя та досягнень вразила всіх присутніх. Вона поділилася своїми науковими здобутками, починаючи з моменту відкриття для себе математики у школі, аж до отримання кандидатського ступеня та активної участі у наукових дослідженнях та наукових конференціях.
Старшокласники запитували її про різні аспекти досліджень та досвід роботи в науці. Вона радила їм не боятися викликів та завжди дотримуватися своїх цілей, навіть якщо шлях досягнення їм здається складним.
Бесіда з Вірою Андріївною стала джерелом натхнення для молодого покоління, яке переконане, що ніщо не є неможливим у світі науки, особливо для тих, хто готовий працювати та вірити у себе.
[08.02.2024]
До школи завітала бізнес-тренер, підприємниця, практикуючий коуч фінансової групи Investment Capital Ukraine (ICU) Вероніка Дельдекіна з лекцією «Підприємництво. Я автор свого життя» та поділилася власним досвідом з нашими учнями.
[07.02.2024]
6 лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету. Цей день є чудовою нагодою нагадати наскільки важливо зберігати в безпеці свої особисті дані та фінанси у світі сучасних технологій.
З цієї нагоди класна керівниця 2-А класу Тетяна Андріївна Крушановська розповіла учням про важливість дотримання правил безпеки в Інтернеті.
Це чудова можливість поділитися корисною інформацією з учнями та допомогти їм стати відповідальними користувачами Інтернету.
[06.02.2024]
Кожна дитина та підліток в Україні проводить значну частину свого життя онлайн. І на жаль, в Інтернеті, як і в реальному житті є багато небезпек, від яких дуже хочеться їх захистити.
Сьогодні у світі відзначають День безпечного Інтернету. З цієї нагоди ділимось зі здобувачами освіти простими та дієвими порадами, які допоможуть зробити перебування підлітків в онлайні безпечнішим.
[06.02.2024]
До школи завітали Ольга Глазова та Тетяна Нижник з Українсько-американського університету «Конкордіа» і до Міжнародного дня жінок і дівчат у науці провели бесіду з учнями 9-х — 11-х на тему: «Міжнародна якість освіти. Українсько-американський університет «Конкордія».
[06.02.2024]
До Міжнародного дня жінок і дівчат у науці, який відзначається щороку 11 лютого, відбулася зустріч з науково-педагогічними працівниками Кафедри публічного управління, менеджменту інноваційної діяльності та дорадництва Національного університету біоресурсів та природокористування України науковицею, доцентом Кафедри публічного управління, менеджменту інноваційної діяльності та дорадництва, доктором філософії Людмилою Горбатою та доктором наук з державного управління, професором Кафедри публічного управління, менеджменту інноваційної діяльності та дорадництва Іриною Грищенко.
Родзинкою зустрічі стали інтерактивні вправи. Старшокласники пройшли шлях від лідерів учнівського самоврядування до керівників, які формують політику на рівні держави. Учні дізналися про прийняття управлінських рішень під час роботи в команді, визначили, якими якостями має володіти лідер, щоб надихати інших.
[05.02.2024]
Разом з проєктом Кіноклуб Docudays UA учні школи переглянули кінофільм «Абетка» та дослідили інформацію про систему та особливості навчання, дізналися цікаві факти про освіту в різних країна світу.
[01.02.2024]
В межах просвітницьких заходів Міської цільової програми «Громадське здоров’я» наші учні переглянули відеоролики «Наркотики та підлітки», «Дитячий травматизм», «Опіки у дітей», «Рак простати», «Гіпертонічна хвороба».
[01.02.2024]
Сьогодні провели зустріч про протидію насильству з представницею світової некомерційної гуманітарної організації «International Medical Corps» («Міжнародний медичний корпус») Наталею Рябченко.
В ході спілкування розглянули приклади видів насильства та проговорили як йому протидіяти і як на нього реагувати.
[31.01.2024]
Щороку, 29 січня, ми відзначаємо День пам’яті Героїв Крут. Цього дня 1918 року кілька сотень молодих українських хлопців-патріотів зупинили просування кількатисячного російського війська на шляху до Києва, що дало змогу зберегти незалежну Українську Народну Республіку, проголошену 22 січня 1918 року.
В рамках навчально-виховних заходів до Дня пам’яті Героїв Крут у школі було проведено зустрічі з істориками, відкриті уроки та перегляд документальних кінофільмів.
[29.01.2024]
Сьогодні стартували шкільні змагання із настільного тенісу. Приєднуйтесь до команди підтримки, будемо разом досягати нових висот! Разом ми непереможні!
[27.01.2024]
Команда «Клубу Добродіїв» (всеукраїнської благодійної організації) у партнерстві з UNICEF Ukraine (українське представництво Дитячого фонду ООН) відвідала учнів 7-А класу. У рамках спільного проєкту наші гості провели творчу студію «Арткод», ідея якої полягає у створенні власного орнаменту та відтворення свого бачення України.
За основу взято єднання та життя. А далі діти доповнювали його своїми сенсами та баченням світу. Кожна така робота — це можливість створити унікальний орнамент та передати власне культурне бачення України.
[27.01.2024]
Учні 8-х — 10-х класів в межах Кіноклубу Docudays UA переглянули документальний фільм «Зламані гілки» режисерки Аяли Шарот!
Трагедія Голокосту, розказана через історію маленької дівчинки Міхаль Рехтер та її родини, викликала у школярів чимало емоцій та бажання відстоювати свою гідність, свободу та права людини. А паралелі із нашим життям та російсько-українською війною спонукали говорити про те, як можна у наш час убезпечити людство від повторення геноциду.
Спілкування було емоційним. У підсумку учні дійшли висновку, що найкращим дієвим варіантом проти знищення інших людей за національною, релігійною чи будь якою іншою ознакою є повага до людської гідності. І це та цінність за яку варто боротися.
[27.01.2024]
Інструктори відділу комплектування та рекрутингу Шевченківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки провели для учнів 8-х — 11-х класів заняття на тему: «Професійні Збройні Сили України є гарантом цілісності та незалежності України».
Заняття включало в себе елементи військово-патріотичного виховання, вироблення високого ідеалу служіння народові, формування особистості як громадянина-патріота, з глибоким розуміння громадянського обов’язку, готовності у будь-який час стати на захист Батьківщини, оволодівати військовими і військово-технічними знаннями, спонукати до фізичного самовдосконалення, а також вивчати бойові традиції та героїчні сторінки історії українського народу та його Збройних сил.
Також інструктори розповіли про Збройні сили України, перехід на стандарти НАТО та переваги цієї реформи.
[24.01.2024]
Сьогодні до школи завітали представники Task Force Antal (США) — некомерційної гуманітарної організації, яка надає життєво необхідні засоби, підтримку в евакуації та врегулюванні кризових ситуацій вразливим верствам населення в зонах конфлікту з високим ризиком.
Наші гості провели для учнів 8-х — 11-х класів практичні заняття з тактичної медицини та домедичної допомоги.
Манекенами були самі інструктори. А на завершення усі отримали індивідуальну аптечку!
[23.01.2024]
Наші здобувачі освіти долучилися до спеціального онлайн-уроку до Дня Соборності України! Наприкінці нас очікувала крута вікторина і звичайно повітряна тривога, яка завадила нам продовжити у класах.
Сьогодні ворог знову прагне знищити українську єдність та незламність і окупувати нашу землю. Тож ми об’єдналися та показали нашу згуртованість і незламність у суспільній боротьбі.
[22.01.2024]
Сьогодні ми разом зі здобувачами освіти 5-х — 9-х класів вирушили до кінотеатру «Ліра» на перегляд художнього фільму «Мій карпатський дідусь»!
[19.01.2024]
В нашій школі відбувся захоплюючий психологічний тренінг «Цінності команди», який провели для нас працівники Центру професійного розвитку педагогічних працівників міста Києва.
Разом з колегами ми досліджували корпоративні цінності, визначали вектори розвитку нашої школи та вдосконалювали навички злагодженої роботи в команді.
Комунікація та злагоджена взаємодія ось те, що робить нашу спільноту сильною!
[18.01.2024]
Сьогодні провели урок до 100-річчя з дня народження видатного кінорежисера, сценариста і композитора, політичного в’язня часів СРСР — Сергія Параджанова (1924 — 1990), лавреата Державної премії імені Т.Г. Шевченка!
Сергій Параджанов один із представників хвилі українського поетичного кіно. Він започаткував в українському образотворчому мистецтві жанр колажу, який створював на засадах концептуалізму, хоча за життя ці твори перебували в андеграунді, і на виставках з’явилися лише по смерті художника. Відомий як режисер кінострічки «Тіні забутих предків» заснованої на однойменній повісті Михайла Коцюбинського, котра посідає 1-ше місце у списку 100 найкращих українських фільмів.
[12.01.2024]
Фантастичний день, наповнений незабутніми емоціями та гарними враженнями! Сьогодні 6-А клас відправився у захопливу подорож у світ історії грошей! Відвідали Музей грошей Національного банку України, де отримали незабутні емоції, поглибили свої знання у сфері фінансів.
[09.01.2024]
Напередодні Нового року, коли хочеться святкового настрою та позитивних емоцій, учні 7-го класу мали можливість завітати на «Хімічну новорічну вікторину» під керівництвом Ірини Валеріївни Бабич. Тут діти у невимушеній святковій атмосфері повторили як теоретичний матеріал, так і вдосконалили практичні вміння. Хімія — це не лише сухі формули, а й цікаві історії!
[27.12.2023]
Різдвяний вертеп — це час колядувань, вітань та веселощів. Сьогодні наші здобувачі освіти вітали всіх у школі з прийдешніми святами.
Добрий вечір! Шановні господарі, чи можемо Вам заколядувати?
Ми прийшли співати й дарувати вам свої пісні, щоб ви почули частинку української культури й традицій!
[22.12.2023]
Сьогодні наша шкільна родина в черговий раз довела наскільки ми міцна команда! Ми долучились до великого благодійного ярмарку, представивши українські традиційні смаколики. На благодійному ярмарку для ЗСУ заради перемоги активно донатили учні, вчителі та батьки з нашої школи. Дякуємо кожному, хто брав у цьому участь! Дякуємо учням і вчителям та особливо дякуємо батькам!
[21.12.2023]
Сьогодні наші старшокласники були запрошені на День відкритих дверей до Київського національного університету культури і мистецтв.
Яскраво, емоційно, інформативно — це неповний перелік емоцій в які занурились наші учні, перебуваючи в цьому навчальному закладі.
В один день вони відчули себе операторами, режисерами, сценаристами, журналістами, дипломатами, дизайнерами, акторами і це ще не все… Це був веселий, цікавий, насичений, а головне інформативний та корисний досвід, адже це допомагає учням визначитись зі своїм майбутнім!
[20.12.2023]
Школою здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 1-го класу закладів загальної середньої освіти.
[20.12.2023]
Вітаємо учнів 3-х — 4-х класів нашої школи та їх вчителів Аллу Миколаївну Демчук, Ірину Михайлівну Романову та Євгенію Олегівну Рєзнікову за зайняте ІІ місце в Районному освітньому конкурсі «Читай — 2023»!
[19.12.2023]
Сьогодні ми відкрили особливий спосіб зарядження позитивом — долоньки сніговика на стіні школи! Вони не лише роблять нашу школу яскравішою, а й мають особливу силу — наповнювати нас позитивною енергією на цей день та надихають на досягнення мрій!
Не забувайте, що зараз важливо мислити позитивно — це допомагає нам бути сильними та зібраними у будь-яких ситуаціях!
[15.12.2023]
Сьогодні учні 6-го класу разом зі своїм класним керівником Христиною Олександрівною Шилюк відвідали «Музей науки» Малої академії наук.
Тут можна покататися на велосипеді з квадратними колесами, побачити двометрову голограму та багатокілограмовий кристал, дізнатися, як побудований організм людини та потримати в руках модель головного мозку й органів людини!
[14.12.2023]
Сьогодні відзначає День народження та святкує ювілей чудова людина і прекрасна вчителька, класна керівниця 1-а класу Світлана Василівна Петренко!
За вагомий особистий вклад у розвиток столичної освіти, досягнення значних успіхів у професійній діяльності Світлана Василівна нагороджується Почесною грамотою Департаменту освіти і науки міста Києва.
Також, з нагоди ювілею, Світлана Василівна відзначена Грамотою Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
Адміністрація та колектив школи приєднуються до привітань ювілярці! Бажаємо міцного здоров’я і благополуччя, миру й достатку, гармонії та добра. Нехай Ваше життя буде наповнене радістю, чудовими подіями і повною гамою добрих почуттів! Нехай Вас супроводжують тільки щасливі моменти, прекрасний настрій, улюблені й добрі люди. Усіх земних благ, тепла і любові!
[09.12.2023]
Сьогодні, 9 грудня 2023 року, до дня народження Бориса Грінченка у межах реалізації проєкту «Українська мова в об’єктиві» відбувся науково- пізнавальний захід «Герої мовного фронту» на Кафедрі української мови Факультету української філології, культури та мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка.
Президентка школи та лідерка ШАРМу Христина Сербайло була присутня на цьому заході та відзначена на нагородженні за зайняте учнями 9-х — 11-х класів нашої школи ІІІ місце в номінації «Відеоробота» у ІІІ Всеукраїнському конкурсі проєктів «Українська мова в об’єктиві»!
[09.12.2023]
Сьогодні, в рамках акції «16 днів проти насильства», провели зустріч про протидію гендерно зумовленому насильству з представницею світової некомерційної гуманітарної організації «International Medical Corps» («Міжнародний медичний корпус») Наталею Рябченко.
В ході спілкування дізналися про ключові дати акції, дали визначення поняттям «стать» та «гендер», а також розглянули приклади видів насильства та проговорили як йому протидіяти.
[08.12.2023]
Сьогодні наші учні сали незабутню подорож у світ казкових пригод! До нашої школи завітали гості з Київського державного будинку художньої та технічної творчості та привезли із собою справжню казку про агентів Святого Миколая!
Разом з ними ми пережили захоплюючі моменти їхніх пригод, підкріплюючись новорічним настроєм та безмежним захопленням. Дякуємо усім, хто зробив це неймовірне свято для наших учнів реальністю!
[08.12.2023]
Сьогодні в нашій школі відбувся патріотичний захід з нагоди Дня Збройних сил України, що відзначається 6 грудня. Учні та вчителі разом співали національний гімн України. Такі моменти показують важливість відчуття гордості за свою країну та поваги до захисників!
[06.12.2023]
В рамках Національного тижня читання учні відкривають для себе нові світи, занурюючись у сторінки улюблених книг. Раді бачити, як це захоплює їх та розвиває любов до літератури. Адже книги — це двері до безмежних можливостей та найчистіших емоцій. Відкриймо їх разом!
[06.12.2023]
Напередодні дня Збройних сил України у нашій школі був проведений урок національно-патріотичного виховання для учнів 5-го класу. До нас завітав батько нашого учня – військовий, захисник Притико Олександр зі своєю дружиною Вікторією. Неймовірна та тепла зустріч. Здобувачі освіти подарували власноруч виготовлених «Журавликів Перемоги». Найбільш хвилюючим моментом було вручення подарунків захисникам, які боронять Україну.
З беззаперечною вірою в Перемогу, з вірою в Україну!
[05.12.2023]
Щороку 5 грудня відзначають Міжнародний день волонтерів. Свято заснували ще 1985 року з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН.
Роль волонтерів в Україні зараз, під час війни, важко переоцінити. Волонтери – одні з тих, хто завжди стоїть за спиною військових та допомагає їм, а також українцям на окупованих територіях, часто ризикуючи власним життям. Та постає питання: як їм допомогти? Як бути волонтером?
Щоб відповісти на ці запитання, для учнів школи був проведений захід, на якому вони дізналися про життя волонтерів, наскільки це важливо та чим кожен може допомогти, у ці нелегкі часи.
До цього заходу були залучені:
- Громадська організація «Українська команда. Київ»;
- Благодійний фонд Ірини Коломієць «Добрі справи»;
- Управління поліції охорони Київської області з фізичної безпеки;
- Громадська організація «Коралі».
До речі, крім важливої інформації, учні отримали приємні подарунки та солодощі!
[05.12.2023]
5 грудня відзначаємо Міжнародний день волонтерів. Кожен з вас, долучаючись до благодійних ініціатив робить свій внесок у щасливе майбутнє.
Велика подяка всім, хто безкорисно віддає свій час та зусилля, роблячи наше життя яскравішим та кращим. Нехай ваша доброта повертається удвічі!
Завдяки вам і вашим зусиллям, цей світ стає добрішим, безпечнішим, щасливішим. Разом до Перемоги!
[05.12.2023]
Уроки по доброчесності – це не просто ще один урок зі списку, це – ключ до кращого майбутнього. Ми віримо, що найбільша сила у світі – це доброта, і сьогодні ми разом з учнями вчимося бути добрими одне до одного, допомагати і підтримувати.
Кожен з нас – це маленький чи вже великий архітектор добра. Кожна посмішка, кожне добре слово, кожен вчинок милосердя – це цеглинка у будівництві кращого світу.
Нехай доброта перетвориться на нашу головну мету – бути кращою версією себе. Нехай кожен урок доброчесності стане кроком до розуміння та практики важливих життєвих цінностей. Разом ми здатні змінювати світ, і це починається з добра, що починається з нас.
[05.12.2023]
Звільняємось від плагіату та відкриваємо для себе море знань! Настав час продемонструвати нашу доброчесність та вміння навчатися чесно. Тиждень академічної доброчесності розпочинається – приєднуйтесь до нас у цій захоплюючій подорожі знань, вирішуємо нагальні проблеми разом.
[04.12.2023]
Щороку 1 грудня ми говоримо про боротьбу з вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ) та захворюванням, яке він може викликати – синдром набутого імунодефіциту (СНІД).
Кількість випадків ВІЛ-інфікованих в Україні щороку зростає. На 1 листопада 2023 року встановлено 158 803 випадків ВІЛ-інфекції і 48 908 випадків СНІДу, з них 9 769 випадків ВІЛ і 2 738 випадків СНІДу зареєстровано у 2023 році. Але насправді цифра може бути більшою, адже кожна четверта людина із ВІЛ не знає про свій діагноз.
Водночас позитивний тест на ВІЛ уже не є вироком. Існує надійний спосіб тримати вірус під контролем за допомогою ліків. Це – антиретровірусна терапія, завдяки якій ВІЛ-інфікована людина може прожити довге і повноцінне життя, народжувати здорових дітей і не поширювати вірус серед інших.
Пам’ятайте, що зараженню ВІЛ запобігають презервативи, гумові рукавички та медичні окуляри, користування стерильними хірургічними інструментами та одноразовими голками. А передачі ВІЛ та розвитку хвороби в разі носійства запобігає антиретровірусна терапія.
[01.12.2023]
В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», для учнів 9-го класу проведено урок «Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок». Метою цього уроку було: ознайомлення дітей із формами та видами насилля, його наслідками; усвідомлення можливості різних стилів реагування, виховання толерантних стосунків у всіх учасників освітнього процесу.
[01.12.2023]
Сьогодні наша школа долучилася до всеукраїнського флешмобу «Лапка підтримки», в рамках всесвітнього дня «Домашніх улюбленців». Нехай ваші пухнасті друзі наповнюють дні теплом, вірною любов’ю та безмежними радощами!
[30.11.2023]
Сьогодні, в рамках ІІІ Київського міського тижня «Безпекові рішення сучасного міста», Тетяна Каблова, керівниця секції «Культурно-мистецькі кластери у секторі безпеки та оборони. Культура дипломатія» Відділення безпеки та оборони Київської МАН, провела два крутезних заходи: форум «Мистецько-історична скарбниця України: спадок та символи» для вихованців секції та воркшоп «Місто як музей: поліція та культурні цінності» з викладачами Академії патрульної поліції і Управління Патрульної Поліції у м. Києві. Дуже неймовірне поєднання.
Учасників заходів гостинно приймала наша школа.
[29.11.2023]
Учні школи вшанували пам’ять жертв штучного Голодомору-геноциду 1932 – 1933 років та масових голодів 1921 – 1923 і 1946 – 1947 років.
Нинішні трагічні події та чергові злочини росіян демонструють, що жива пам’ять – надзвичайно важлива. Цьогорічне вшанування пам’яті жертв Голодомору проходить під гаслом «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!».
[28.11.2023]
У рамках заходів присвячених акції «16 днів проти насильства» для учнів 9-х класів відбулася зустріч з представницею світової некомерційної гуманітарної організації «International Medical Corps» («Міжнародний медичний корпус») Наталкою Рябченко.
Ми віримо, що разом ми можемо змінити світ! Долучайтесь до нас та робіть свій внесок у створення безпечнішого світу для всіх.
[27.11.2023]
Щороку четверта субота листопада – день великого суму та скорботи для всіх українців – День пам’яті жертв голодоморів.
Цей щорічний національний пам’ятний день нагадує нам про жахливі події, пов’язані з геноцидом, вчиненим злочинною радянською владою стосовно українського народу, які мали місце в 1921 – 1923 рр., 1932 – 1933 рр. та 1946 – 1947 рр..
Цього дня по всій Україні відбувається акція «Запали свічку», в рамках якої всі охочі несуть свічки до пам’ятників жертвам. В акції також можна взяти участь, запаливши свічку в своєму вікні.
[25.11.2023]
Сьогодні до нас завітав наш випускник Мирослав Сайфулін, студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, який провів захід з домедичної допомоги, поділився своїм досвідом та вміннями з медичного волонтерства.
Його захоплення та самовідданість глибоко вражають. Цей захід не лише розширив знання здобувачів освіти 9 – 11 класів про надання першої медичної допомоги, але й надихнув їх долучатися до благодійних ініціатив.
Дякуємо Мирославу за важливу роботу та приклад для наших учнів!
[24.11.2023]
Сьогодні ми відзначаємо дві важливі події: День Хустини та свято Святої Катерини!
Хустину в нашій культурі завжди пов'язують з турботою, теплом і ніжністю. Нехай цей день приносить вам комфорт та відчуття тепла у ваших серцях.
Свята Катерина, покровителька багатьох сфер життя, несе з собою послання мудрості та сили. Нехай це свято буде для вас днем вдячності за мудрість, яку ви здобули, та сили, яку ви знаходите у власному серці.
Нехай ці події наповнюють ваш день радістю, позитивом та новими можливостями!
[24.11.2023]
Цього тижня наші учні долучилися до районних змагань з баскетболу.
[23.11.2023]
21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи – одне зі знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революцій, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках.
Цього дня українці вшановують пам’ять про людей, які під час Помаранчевої революції та Революції Гідності стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору.
Українці завжди відстоювали свою свободу і з гідністю проходили всі випробування на своєму шляху.
Сьогоднішнє випробування війною ми також пройдемо з високо піднятою головою. Бо ніщо не порушить цінності, на яких стоїть і стоятиме наша держава. Пам’ятаємо кожного, хто поклав за них своє життя!
[21.11.2023]
Здобувачі освіти 58, 61, 70, 82, 97, 163 і 172 шкіл, а також гімназії імені М. Драгоманова передали допомогу нашим захисникам із 68-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних сил України (місто Дніпро).
[17.11.2023]
16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності – свято, яке запровадили в 1995 році за рішенням Організації Об’єднаних націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО).
Толерантність – це єдність у різноманітті, саме таке визначення толерантності записано в Декларації принципів толерантності Організації Об’єднаних Націй.
Толерантність не означає терпимого ставлення до соціальної несправедливості, відмови від своїх або прийняття чужих переконань. Це означає визнання того, що люди з природи своєї відрізняються зовнішнім виглядом, становищем, мовою, поведінкою і мають право жити в мирі та зберігати свою індивідуальність. Це також означає, що погляди однієї людини не можуть бути нав’язані іншим.
Толерантність – це насамперед повага та розуміння, прийняття та підтримка!
[16.11.2023]
Сьогодні, урочистою зустріччю на шкільному подвір’ї розпочався новий навчальний рік!
Тепер ми разом вирушаємо в захоплюючу подорож до країни знань, а школа для когось вперше, а для інших в черговий раз широко розчинила свої двері. Ми бажаємо міцного здоров’я, сили та наснаги нашим учням і їх родинам.
Ми віримо, що згуртованість, дисциплінованість та терпіння подарують нам успішний 2023/2024 навчальний рік!
[01.09.2023]
Проста жінка з українського села Богданівка мала величезний талант і ще більшу силу волі, щоб відстояти своє право творити, ставши однією із найвизначніших майстринь народного декоративного живопису. Картини Катерини Білокур виставлялися на Міжнародній виставці в Парижі (1954), а Пабло Пікассо порівнював її з найкращими живописцями того часу, називаючи її роботи геніальними.
[30.08.2023]
Відзнаки до Дня Незалежності
З нагоди Дня Незалежності керівництво Шевченківського району відзначило кращих освітян, працівників культури та житлово-комунального господарства.
Грамотою Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації нагороджено виховательку групи продовженого дня КАРНАУХ Ольгу Андріївну.
Подякою Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації відзначено завідувача господарством ДУНАЄНКА Василя Опанасовича.
Колектив школи вітає наших працівників із цими відзнаками! Щиро дякуємо за вагомий особистий внесок у розвиток освіти столиці. Бажаємо міцного здоров’я, незмінного благополуччя, подальших успіхів та процвітання! Дуже любимо, цінуємо та пишаємось!
[25.08.2023]
«Незалежність завойовується в боротьбі. Єднанням і зусиллями багатьох людей. Ціною втрат і перемог… Російський агресор вдерся, щоб знищити нашу державу й знищити українців. Але Україна відважно б’ється за свою землю і свою волю! Б’ється на передовій і працює на перемогу в тилу. Ми показали, що не боїмося і не здамося. Показали, як любимо свою країну. Ми все подолаємо, як би складно не було. Ми переможемо! Вірте в себе! Вірте в Україну! З Днем Державного Прапора, з Днем незалежності України!», – Віталій Кличко.
«Усе моє, все зветься Україна»
Ліна Костенко
Буває часом сліпну від краси.
Спинюсь, не тямлю, що воно за диво, –
оці степи, це небо, ці ліси,
усе так гарно, чисто, незрадливо,
усе як є – дорога, явори,
усе моє, все зветься – Україна.
Така краса, висока і нетлінна,
що хоч спинись і з Богом говори.
[24.08.2023]
День Державного прапора України
«Національний прапор – це один із символів державності і єдності нашого народу. Український прапор став ще й оберегом, з яким ідуть у бій наші захисники та захисниці, відстоюючи незалежність і свободу України...», – Віталій Кличко.
«Наш прапор»
Дмитро Павличко
Небеса блакитні
сяють з глибини,
а пшеничні й житні
мерехтять лани.
Образ цей не зблідне,
хоч минуть жнива.
Це знамено рідне –
злото й синява.
Прапор наш, як літо,
в сонці майорить –
по долині жито,
по горі блакить.
[23.08.2023]
Шановні батьки! Звертаємо вашу увагу, що під час війни збільшується ризик поширення інфекційних хвороб. Тому просимо вас перевірити карту щеплень ваших дітей і, у разі відсутності будь-якого щеплення, надолужити вакцинацію якнайшвидше. Деталі на сторінці медичного працівника.
[21.08.2023]
Це були надзвичайні та незабутні 11 років і ми вдячні всім і кожному за них! Сьогодні нам трішечки сумно прощатися з вами, але ми радіємо маючи таких чудових випускників! Успіхів вам, мирного неба й щасливої долі та нехай усі задуми й мрії неодмінно здійсняться!
[23.06.2023]
Сьогодні наші випускники 9-го класу отримали свої документи про завершення базового рівня середньої освіти. Вітаємо наших учнів та бажаємо успіхів тим, хто планує продовжити здобуття освіти у професійних навчальних закладах, а також із нетерпінням чекаємо у вересні тих, хто переходить до старшої школи!
[22.06.2023]
Урочистими заходами на шкільному подвір’ї завершився іще один навчальний рік! Ми щиро вітаємо наших учнів із успішним завершенням навчального року, бажаємо веселих та яскравих літніх канікул, чудового і захоплюючого відпочинку, а також неодмінно чекаємо вже в новому навчальному році!!!
[16.06.2023]
Зарахування до 1-го класу на 2023/2024 навчальний рік
Відповідно до наказу «Про зарахування до складу здобувачів освіти 1-А класу на 2023-2024 навчальний рік», до 1-го класу зараховано 25 дітей. Наявність вільних місць – 5.
Школа продовжує прийом документів на вільні місця. Деталі – на окремій сторінці сайту, а також за телефоном: (044) 234 92 01.
[01.06.2023]
Школою здійснені заходи щодо вибору та замовлення проєктів підручників для 10-го класу на 2023/2024 навчальний рік.
Для ознайомлення доступні результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 10-го класу.
[19.05.2023]
Весняний міні-футбольний турнір
Сьогодні відбувся весняний міні-футбольний турнір «Шкіряний м'яч» в якому змагалися команди учнів школи (6-х – 11-х класів).
[11.05.2023]
Безпечна школа
Сьогодні здобувачі освіти 8-х – 11-х класів освоювали та відпрацювали навики тампонування рани при кульовому чи осколковому поранення, а також вміння накладати турнікет.
[08.05.2023]
День пам'яті та примирення
8 травня, у день завершення війни в Європі, ми відзначаємо День пам'яті та примирення. Метою відзначення є гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму.
[08.05.2023]
Зустріч з воїном та істориком Олександром Алфьоровим
Сьогодні наші старшокласники, а також лідери учнівського самоврядування «ШАРМ» Шевченківського району, зустрілися з кандидатом історичних наук, автором понад 100 наукових праць, громадським і політичним діячем, а нині лейтенантом ІІІ окремої штурмової бригади полку «АЗОВ» – Олександром Алфьоровим. Живе спілкування учнів з воїном, який прибув на коротку відпустку з під Бахмута – це крутий досвід та надзвичайні емоції.
[04.05.2023]
День борщу
Український борщ – надзвичайно смачна страва, а його історія налічує понад 500 років.
Сьогодні учні нашої школи влаштували фестиваль борщів, представивши страви, які готують в різних регіонах нашої держави.
[25.04.2023]
Червоний клен від
випускників 2023-го року
Прекрасна традиція саджати дерево, вирушаючи у доросле життя. Наші майбутні випускники продовжують цю прекрасну традицію – саджати дерево навесні. Цьогоріч це – червоний клен випуску 2023 року. Хай ростуть дерева! Хай будуть щасливі наші діти!
[24.04.2023]
Школою здійснені заходи щодо вибору та замовлення проєктів підручників для 6-го класу на 2023/2024 навчальний рік.
Для ознайомлення доступні результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 6-го класу.
[17.04.2023]
День космонавтики
Учні початкової школи 12 квітня мали дуже цікаві заняття: подорожували в космос, говорили про космонавтів, про планети та мріяли про далекі подорожі Сонячною системою!
[12.04.2023]
Сьогодні, на уроці зарубіжної літератури, здобувачі освіти 6-А класу спробували себе в ролі поетів та разом із вчителькою Людмилою Василівною Шевченко складали японський хайку.
[10.04.2023]
Разом ми – сила!
Шкільна громада продовжує активно підтримувати наших захисників та захисниць, передаючи допомогу для воїнів на передовій. Дякуємо усім, хто доєднався!
[10.04.2023]
Екскурсія до Національного музею «Чорнобиль»
Сьогодні здобувачі освіти 6-х та 8-х класів відвідали Національний музей «Чорнобиль».
Учні мали можливість через наочність та факти усвідомити масштаби катастрофи, що сталась 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС, простежити долі тисяч людей – її учасників, ліквідаторів та свідків.
Те, що сталось, не повинно мати шансів повторитися, але ми повинні про це пам'ятати.
[07.04.2023]
Екскурсія до Національного науково-природничого музею
Сьогодні здобувачі освіти 5-А класу відвідали Національний науково-природничий музей НАН України.
Це була не тільки пізнавальна екскурсія, але й квест та цікаве інтерактивне заняття, що полишати зали музею школярі зовсім не хотіли!
[07.04.2023]
В гостях у казки
Сьогодні був не просто чарівний, а казковий день! День наповнений теплом дитячої любові, ніжності, неймовірної віддачі гарячих обіймів!
Дитяча письменниця і художниця Тетяна Житченко провела презентацію книги про Містера Флеппі для здобувачів освіти 1-х – 4-х класів нашої школи.
Діти встигли послухати казку, намалювати головного героя і навіть, почитати англійською мовою.
[05.04.2023]
Маленькі писанкарі
Майстер-клас з писанкарства для учнів початкової школи провела майстриня народної творчості Олена Анатоліївна Бадья.
Писанкарство – духовно-сакральне мистецтво, що розповідає про давні традиції українського народу. Писанка, зроблена власними руками, – найпотужніший оберіг.
Діти з величезним захопленням виписували свою власну писанку, наповнюючи себе магією творення.
[05.04.2023]
Радіодиктант про мінну безпеку
Здобувачі освіти нашої школи долучилися до написання радіодиктанту «Спільно до безпеки», під час якого учні молодшої школи дізналися, як поводитися із вибухонебезпечними предметами.
[04.04.2023]
150-річчя з народження Миколи Міхновського
До 150-річчя від дня народження Миколи Міхновського вчителька історії Валентина Володимирівна Ціцельська провела навчальний диспут зі здобувачами освіти 9-А класу на тему: «Націоналіст, який випередив час – Микола Іванович Міхновський».
[03.04.2023]
Міжнародний день дитячої книги
До Міжнародного дня дитячої книги наші діти, як годиться, читали і говорили про книгу. А ще дуже цікавим був розвиваючий квест на тему книги. Дякуємо нашому бібліотекарю Світлані Олександрівні Сафонюк за день книги в школі!
[03.04.2023]
Допомога притулку для тварин
Такі ось чудові подарунки отримали сьогодні песики і навіть працівники притулку для тварин «Велике серце» від дітей та працівників нашої школи. Ми щиро вдячні нашим учням, які долучилися до цієї чудової ініціативи!
[02.04.2023]
Спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім'я»
Весело і спортивно провели останній навчальний день перед весняними канікулами. Спортивне родинне свято «Тато, мама, я – спортивна сім'я». Батьки та діти 3-х – 4-х класів, на рівних змагались у веселих стартах. Всі отримали море емоцій і задоволення.
[24.03.2023]
Зустріч із воїном
Наші учні сьогодні мали прекрасну нагоду поспілкуватися з легендарним командиром військової школи полку «Азов імені Євгена Коновальця», оборонцем Маріуполя та Азовсталі, майором національної гвардії України Кирилом Беркалем. 2,5-годинна розмова і черга на фото, честь потиснути руку воїну-легенді. Такі зустрічі варті не одного уроку.
[23.03.2023]
День у червоному
Сьогодні у нас був день сміливих і впевнених людей. День арт-терапії. День пісні «Ой у лузі червона калина», день зустрічі з командиром Азову. У нас був крутий день!
[23.03.2023]
Всесвітній день водних ресурсів
22 березня світова спільнота відзначає Всесвітній день водних ресурсів для підвищення рівня обізнаності про значення води у житті кожної людини та привернення уваги до проблем водопостачання й охорони водних ресурсів.
[22.03.2023]
Міжнародний день поезії
Сьогодні у Міжнародний день поезії в школі пройшов І Загальношкільний конкурс сучасної української поезії «Первоцвіт-2023».
Ніжна лірика, сверждуюче слово Кобзаря, надихаюча патріотична поезія воїнів-поетів та вірші юних авторів звучали сьогодні зі шкільної сцени. Гран-прі: Ніна Дєгтярьова (9-А клас).
[21.03.2023]
Команда нашої школи долучилася до загальноміських змагань з футзалу. Команди-учасниці продемонстрували свої вміння та взаємодію на полі, а кожен гравець показав свій професійний рівень.
[18.03.2023]
Гуртківці під керівництвом свого наставника – Івана Володимировича Ільченка, вдосконалили свої вміння та навички таборування – встановлення «Бівака».
[17.03.2023]
Екскурсія до Музею
історії Києва
Музейне освіта – це одна із складових у вихованні та розвитку сучасної людини, нової ґенерації. Навчити дітей мислити, отримуючи інформацію з різних джерел про одну і ту ж подію є в пріоритеті нашої школи.
16 березня здобувачі освіти середньої школи із задоволенням відвідали Музей історії Києва. Нова інформація, нові експозиції, нові емоції. Є над чим подумати, є про що поговорити.
[16.03.2023]
Екскурсія до «Водно-інформаційного центру» («Музею води»)
Учні 6-х та 8-х класів під час відвідин «Водно-інформаційного центру» («Музею води») поповнили свою базу знань новою та цікавою інформацією про воду.
[16.03.2023]
Зустріч з волонтером
На нашому життєвому шляху зустрічаються люди з великим серцем. Таке велике серце у В'ячеслава Шостака – волонтера і керівника громадського руху «Молочний Експрес» і «Той Ще Експрес».
Волонтерство – це не тільки допомога армії, а й підтримка наших поранених воїнів, що одужують у шпиталях. Хороше харчування – це одна зі складових реабілітації воїнів, особливо після полону чи важких операцій. Ось і пан В'ячеслав знайшов собі царину у волонтерстві, допомагаючи одужувати нашим захисникам, доставляючи молочну продукцію: кефіри, йогурти, кисломолочні сири, разом з небайдужими людьми України і світу. Справи від серця роблять чудеса!
[15.03.2023]
На прем'єрі мультиплікаційного фільму «Мавка»
14 березня великою шкільною родиною учнів 5-х – 11-х класів переглянули мультиплікаційний фільм «Мавка» у кінотеатрі «Ліра». Любов до природи, до рідного краю, до маленької батьківщини пронизує весь сюжет фільму, знятого за мотивами твору Лесі Українки «Лісова пісня». Позитивні емоції, радість, веселий сміх, аплодисменти після сеансу. Кожен знайшов своє.
[14.03.2023]
До Дня українського добровольця
Вміти дякувати людям, що тебе захищають, що жертвують своїм життям, щоб ми вчилися і раділи життю – це теж соціальна компетенція. Наша молодша школа, пишучи листи, малюючи малюнка та роблячи маленькі обереги, від щирого серця дякує нашому воїнству за можливість бути в школі з друзями.
[14.03.2023]
Вибір підручників для 1-го класу
Школою здійснені заходи щодо вибору та замовлення проєктів підручників для 1-го класу на 2023/2024 навчальний рік.
Для ознайомлення доступні результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1-го класу.
[10.03.2023]
Здорова нація
10 березня для учнів старших класів було проведено інтерактивне заняття – відкритий мікрофон «Сексуальне здоров'я та безпека молоді».
Дякуємо фахівцю з питань ВІЛ/СНІД та сексуального здоров'я Івану Васильовичу Вікторову.
[10.03.2023]
209 років з народження Тараса Шевченка
Щорічно 9 березня Україна та світ святкує день народження Тараса Григоровича Шевченка – поета прозаїка, мислителя, живописця, графіка, громадського діяча, справжнього пророка.
[09.03.2023]
Екскурсія до «Водно-інформаційного центру» («Музею води»)
Учні 7-х та 9-х класів під час відвідин «Водно-інформаційного центру» поповнили свою базу знань новою та цікавою інформацією про воду.
[09.03.2023]
Екскурсія до музею Лесі Українки
Учні 8-х класів відвідали музей легендарної та геніальної Лесі Українки. ЇЇ життя – приклад боротьби, символ мужності та незламності духу. Її зброя – слово, яке актуальне і сьогодні.
[08.03.2023]
Мистецька весна
Учні 8-х та 11-х класів відкрили сезон мистецької весни, походом до Національного академічного драматичного театру імені Лесі Українки на виставу «Джульєтта і Ромео» за Вільямом Шекспіром. Емоції та враження захоплюючі й тема, яка завжди актуальна і сучасна.
[03.03.2023]
Тактична медицина
Учні 10-х та 11-х класів поповнили свою базу знань новими навиками з тактичної медицини під час уроку «Захисту України».
[03.03.2023]
Майстер-клас з писанкарства
Майстер-клас з писанкарства для учнів провела майстриня народної творчості Олена Анатоліївна Бадья.
Писанкарство – мистецтво, якому сотні років. Мистецтво – духовно-сакральне, що розповідає про давні традиції українського народу. Писанка, зроблена власними руками, – найпотужніший оберіг.
Діти з величезним захопленням виписували свою власну ПИСАНКУ, наповнюючи себе магією творення.
[02.03.2023]
Шахи – гра для найрозумніших
Під керівництвом вчительки фізичної культури Саіди Саідазім кизи Мелікової пройшов шкільний турнір із шахів. Вітаємо переможців та призерів!
[02.03.2023]
Переможці та призери конкурсів і олімпіад
Вітаємо із заслуженою перемогою Аделіну Якубу, ученицю 11-а класу, із зайнятим І місцем у ІІ (міському) етапі Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика та ІІ місцем у ІІІ (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Пишаємося! Бажаємо подальших успіхів та найвищих досягнень!
Дякуємо вчительці, Валентині Вікторівні Сучилкіній, яка доклала багато зусиль до успіхів Аделіни.
[01.03.2023]
Разом ми – сила!
Шкільна громада продовжує активно підтримувати наших захисників та захисниць, передаючи допомогу для воїнів на передовій, а також тим, хто перебуває на лікуванні у військовому госпіталі. Дякуємо усім, хто доєднався!
[25.02.2023]
Рік української незламності
І буде мир...
І вишні зацвітуть
У рідному моєму краї.
Лелеки добру звістку принесуть:
«Кінець війні, ми ворога здолали!»
[24.02.2023]
Міжнародний день рідної мови
Щороку 21 лютого, за ініціативи ЮНЕСКО (Організації Об'єднаних націй з питань освіти, науки і культури) та з метою підтримки мовного і культурного різноманіття та багатомовності, відзначають Міжнародний день рідної мови.
[21.02.2023]
Турнір з настільного тенісу
Під керівництвом вчителя фізичної культури Івана Володимировича Ільченка пройшов шкільний турнір з настільного тенісу. Вітаємо переможців та призерів!
[21.02.2023]
День пам'яті
героїв Небесної сотні
Саме в ці дні під час Революції гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піка. Із 18 по 20 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 78 осіб, після 20 лютого від поранень померло ще понад 20 протестувальників. Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську незалежність – до Небесної Сотні.
[20.02.2023]
Протидія домашньому насильству
Насильству можна і потрібно протидіяти! Служба у справах дітей та сім'ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропонує ознайомитись із буклетом «СтопНасильство».
[19.07.2022]
Про організацію 2022/2023 навчального року
Міністерство освіти і науки України підготувало Лист № 1/7322-22 від 30 червня 2022 року «Про організацію 2022/2023 навчального року», який передбачає можливість організації освітнього процесу в очній, дистанційній чи змішаній формі, залежно від безпекової ситуації.
В ході підготовки до нового навчального року будуть створені комісії для обстеження закладів освіти на предмет готовності до організації навчання та забезпечення безпеки учасників освітнього процесу.
За результатами роботи комісій, та враховуючи безпекову ситуацію в регіоні, буде визначено форму організації освітнього процесу.
Впродовж навчального року буде забезпечено безпеку усіх учасників освітнього процесу.
[01.07.2022]